پرش لینک ها

مشاهده
بکشید

شرکت تکسا

درباره ما

شرکت تکسا طراح و مجری پروژه‌های عملیاتی و تحقیقاتی مبتنی بر واقعیت مجازی از سال ۱۳۸۰ به‌طور کاملاً تخصصی در حوزه واقعیت مجازی و تولید شبیه‌سازها شروع به فعالیت کرده است. در سال ۱۳۸۴ به کمک متخصصان جوان و باتجربه و درنتیجه تحقیق و تلاش شبانه‌روزی موفق شده است؛ اولین موتور نرم‌افزاری سه‌بعدی شبیه‌سازی را تولید کند و به‌عنوان اولین تولیدکننده شبیه ساز رانندگی در کشور و خاورمیانه مطرح شود و با تکیه‌بر این فن‌آوری بومی، محصولات موفق و متنوعی را به بازار عرضه نماید. از مهم‌ترین محصولات شرکت تکسا می‌توان شبیه ساز (سیمولاتور) آموزش رانندگی خودرو، شبیه ساز موتورسیکلت، شبیه ساز تیراندازی (در نسخه‌های آموزشی و تفریحی)، شبیه ساز ورزش بولینگ، سامانه گردشگری مجازی، سامانه خرید سه‌بعدی مجازی و … را نام برد.

فن‌آوری واقعیت مجازی، ترکیبی از دانش نوین در رشته‌ها و گرایش‌های متفاوت از قبیل نرم‌افزار و هوش مصنوعی، سخت‌افزار، مکاترونیک، گرافیک کامپیوتری و … است. خوشبختانه در راستای پروژه‌های انجام‌شده، دانش فنی کلیه این زیرساخت‌ها به‌طور کاملاً بومی در اختیار این شرکت قرارگرفته و باعث بالا رفتن قدرت مانور طراحی شرکت در کاربردهای جدید شده است. علاوه بر آن به دلیل استفاده از ابزارها و زیرساخت‌های متعلق به شرکت، باعث شده تا محدودیت‌های ابزاری از روند اجرای پروژه‌های شرکت حذف شوند و با اطمینان بیشتری نسبت به اجرای ایده‌های نو و نیازهای نوین مشتریان اقدام کنیم.

مهم‌ترین افتخارات شرکت تکسا

گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه سیستم‌های ساخت شرکت تکسا با ارائه ضمانت‌نامه کتبی، از یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برخوردار است. این گارانتی شامل کلیه اجزای مکانیکی و الکترونیکی و نرم‌افزاری دستگاه‌ها است. خدمات پس از فروش شامل تعمیرات، تأمین قطعات، سرویس و نگهداری و ارتقای سیستم با کسر هزینه نگارش‌های قبلی خواهد بود